Haber

Yılport Samsunspor, İstanbulspor’u mağlup ederek 3 puan aldı

Trendyol Süper Lig’in 4. haftasında sağanak yağış nedeniyle ertelenen maçta İstanbulspor’u evinde 2-1 mağlup eden Yılport Samsunspor’un teknik menajeri Marcus Gisdol, “Nasıl olursa olsun sonuç olarak ne oldu” dedi. 3 puan aldığımız için mutlu olmalıyız.” söz konusu.

???????Gisdol, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, galibiyetten çok mutlu olduklarını söyledi.

Galibiyeti taraftarlara ithaf eden Gisdol, “Nasıl olursa olsun, sonuçtan 3 puan aldığımız için mutlu olmalıyız. Maç başlamadan çok önemli kararlar almamız gerekiyordu çünkü bunu oynamamız gerekiyordu. 7 oyuncusuz maç. Kesinlikle kadroyu kurmakta zorlandık. Bugün detaylara bakmayacağım.” . Bugün başarılı olmamız benim için önemli.” ifadesini kullandı.

Gisdol, 12 Kasım Pazar günü oynanacak Pendikspor maçında tüm oyuncularla oynayacaklarını belirterek, şunları söyledi:

“Bugün kalbi Samsunspor’la atan her taraftar mutlu olabilir. Oyuncularıma sürekli olarak hem fiziksel hem de zihinsel olarak gelişmemiz gerektiğini söyledim. Bu bölgede yaşayan insanların çok çalışkan olduğunu biliyorum. Biz de oyuncularıma şunu söyledim. , tıpkı bu bölgenin insanları gibi çok çalışıp kazanma kararlılığını göstermemiz gerekiyor. Geriden gelip kazanmak önemli ama umarım geriden gelmeden de kazanabileceğimiz günler gelecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu