Yaşam

Kenan İmirzalıoğlu’nun İlk Eserlerinden Dram Dizisi, Acı Hayat Oyuncularının Son Hali

2005-2007 yılları arasında Show TV’de yayınlanan Acı Hayat dizisini izlemişsinizdir. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu ve Selin Demiratar’ın yer aldığı dizi, draması ve aksiyon dolu intikam hikayesiyle ön plana çıkmış ve yayınlandığı dönemin en popüler eserlerinden biri olmuştur. 18 yıl önce aramızdan ayrılan Acı Hayat dizisi oyuncularının son durumlarını sizler için derledik.

Afişindeki kanayan gül detayıyla hala hafızalarımızda yer eden Acı Hayat dizisini izlemiş ya da en azından duymuşsunuzdur.

Kenan İmirzalıoğlu ve Selin Demiratar’ın birbirine aşık iki genci canlandırdığı dizi, Demiratar’ın canlandırdığı Nermin karakterinin tecavüze uğrayıp güçlü bir adamla evlenmesiyle gelişti.

İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Mehmet karakterinin intikam alamayacak kadar zengin olmasıyla Acı Hayat, bol dram ve aksiyonu ile yayınlandığı dönemin en iyi eserleri arasında yer aldı.

Mehmet’in duvara astığı dev Nermin posteri ile Acı Hayat’ın hala hafızalarımızda yer etmesinin üzerinden geçen 18 yılda oyuncuların değişimlerini sizler için derledik.

Nermin Yıldız – Selin Demiratar

Mehmet Kosovalı – Kenan İmirzalıoğlu

Filiz Kervancıoğlu – Ebru Kocaağa

Ender Kervancıoğlu – Oğuz Galeli

Özlem Kosovalı – Ekin Türkmen

Hasan – Ahmet Yenilmez

Belkıs Kervancıoğlu – Anta Toros

Bekir Karadağ – Mehmet Polat

Celal Kosovalı – Murat Soydan

haber-suhut.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu